Як прийняти участь в торгах системи Прозорро

Дуже важливим моментом, який діє на ефективність процедури торгів, є коректно оформлена форма заявки на прийняття участі в тендері. Заявка складена з 2 частин. Перша укладає підтвердження заявника і ще відомості, які прямо пов’язані з об’єктом торгу. У наступній полягає інформація, яка підтверджує те чи підходить постачальник умовам і вимогам, визначеним в офіційних паперах аукціонів. Крім того тут наведені можливості і гідності кампанії, вказуються відомості про наявність сертифікатів, дозволів і ліцензій в цій області. 

Пропозиція на прийняття участі в тендері розглядається конкурсною комісією з приводу відповідальності постачальника умов і вимог замовника. Якраз недоліки і помилки в цьому документі здатні бути приводом для того, що підприємство не отримає дозвіл на аукціон. 

Коли продавець заявки представляє інтереси іншої особи, потрібно пред’явити комісії довіреність на прийняття участі в тендері (на кожну пропозицію окремо, якщо заплановано участь не в єдиному торзі). У документі обов’язково має бути прописано найменування фірми, що організовує тендер, а також встановлені права, якими наділене довірена особа.

Хто може приймати участь у торгах Прозорро

Будь-яка організація, незважаючи на масштаби, форми власності, роду занять, має право публічно і відповідно до Закону подавати свою пропозицію ціни в тендерах держави в режимі реального часу через загальнодоступну торговельний майданчик Прозорро. При цьому можливо отримати великий комерційний прибуток, генеруючи аукціонний досвід і одночасно створюючи свій імідж. З цією метою необхідно виконати 4 ключові кроки: 

  1. Пройти реєстрацію на будь-який з включених в систему електронних платформ. Оформити розсилку повідомлень, клікнувши вкладку розсилки тендерів по обранному замовнику або об’єкту закупівлі. 
  2. Направити свою пропозицію ціни по цікавого лоту. Пройти раунд аукціону (редукціону), де алгоритм виявляє переможця, який запропонував найменшу ціну.

За період діяльності системи Прозорро вже здійснено понад 2 мільйонів тендерів в різноманітних сферах економіки – від звичайної транспортування реквізиту театрів на гастролі і до зведення нових станцій метрополітену в столиці. Також сэкономлено понад 55 млрд. гривень. Кількість постачальників в загальному переступило за 180 тисяч і продовжує збільшуватися в міру генерації досвіду і усвідомлення всіх плюсів відкритих цифрових торгів. Постачальники з досвідом знають, що безперервне навчання і вдосконалення вмінь сприятиме їм у подальшому отримати для своєї організації прибуткові угоди.

Що таке допорогові заявки в системі Прозорро

Будь-який учасник, який пройшов реєстрацію в системі, має право надіслати пропозицію. Дані, відображені учасником цифрових документів, що додається до заяви, повинні збігатися з інформацією, зазначеною у формах системного інтерфейсу під час подання заявки. Якщо виявляються відмінності, зведеною є інформація, яка відображається у формах екрану системи. Щоб дізнатися більше про торги та ринок землі, перейдіть на сайт https://sale.uub.com.ua/news/kupivlya-zemli-cherez-aukcion-na-elektronnomu-majdanchyku-uub

Щоб взяти участь у закупівлі, учасник надсилає пропозицію, вводячи інформацію у екранні форми в системі, куди можна входити через авторизовані цифрові платформи, і, при необхідності, завантажуючи цифрові документи та документацію в електронному форматі до системи.

Один учасник тендеру може надіслати лише одну заявку на всю закупівлю. Заява повинна відповідати умовам, зазначеним клієнтом під час оголошення про покупку. Учасник має право надіслати заявку до закінчення граничного строку її подання, визначеного клієнтом при оголошенні покупки.

Усі дані про учасників та їх заявки закриваються до завершення цифрового аукціону, на додаток до стартових пропозицій, які закриваються лише до початку аукціону для всіх осіб, за винятком учасника, який надіслав заявку. До кінця аукціону є можливість виправляти заявку лише за наявності ідентифікаційного номера пропозиції та коду доступу, який видається авторизованою цифровою платформою під час створення пропозиції. Тільки авторизована цифрова платформа може подати такий запит API через пропозицію, яку він надіслав.

Клієнт може внести зміни до даних та документації щодо оголошеної покупки до початку прийому заявок. Історія всіх виправлень документації, зроблених за цей період, зберігається і відкрита для огляду користувачами системи. Якщо клієнт вносить корективи в документацію, він повинен завантажити такі коригування у вигляді окремого документа.